Hizmetlerimiz

- Portatif, arabalı olmak üzere, Kuru Kimyevi Tozlu, Köpüklü, Karbondioksit Gazlı (CO2) ve Sulu söndürücülerin satışı ve satış sonrası servis-dolum-bakım hizmetleri.
- Otel, hastane, restaurant, fabrika, v.b kuruluşların mutfaklarında bulunan davlumbazlar için, Otomatik Davlumbaz Söndürme Sistemleri satışı ve satış sonrası servis ve bakım hizmetleri.
- Elektrik panoları, CNC tezgahları, İş Makinaları, Otobüs ve Kamyonlar, Tekneler, v.b araçların yangından korunumu ve anında söndürülmesi için geliştirilmiş Yangın Söndürme Sistemleri satışı ve satış sonrası servis ve bakım hizmetleri.
- FM200, NOVEC 1230 Temiz Gazlı, Sulu Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri üretim, projelendirme, uygulama mühendislik ve satış sonrası servis ve bakım hizmetleri.
- CO2 Karbondioksit Gazlı Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri üretim, projelendirme, uygulama mühendislik ve satış sonrası servis ve bakım hizmetleri.
- Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri keşif, projelendirme ve uygulama mühendislik hizmetleri.
- Yangın Dolapları satış, montaj ve bakım hizmetleri.
- Yangın Hortumu ve Aksesuarları satış, montaj ve bakım hizmetleri.
- Kimyasal ve yüksek riskli alanlar için Mobil Köpük Ünitesi satış, satış sonrası dolum servis ve bakım hizmetleri.
- Yangın Elbisesi, Baret, Kask, Eldiven, Çizme, Maske Yangın Battaniyesi gibi Yangından Koruyucu Kişisel Ekipmanlar satışı.

Çavuşoğlu Mh. Yakacık Cd. 100.Yıl San. Sit.
A Blok No:6 Kartal/İstanbul
Tel: 0216 488 10 53 Fax: 0216 488 10 54
info@vuralsanyangin.com